Events Logging (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Page
ur: صفحہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
