Events Logging (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Authored by
it: Creato da

en: Desc
it: Disc

en: Operation
it: Operazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Info
it: Informazioni

en: Changed
it: Modificato

en: date
it: data

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: Master
it: Principale
