Events Logging (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
