Events Logging (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Operation
hi: काम

en: Info
hi: जानकारी

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
