Events Logging (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Operation
ku: کردار

en: Info
ku: زانیاری

en: date
ku: ڕیکەوت

en: About
ku: دەربارە
