Events Logging (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
