Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Price
bg: Цена

en: General
bg: Общи

en: Template
bg: Шаблон

en: Source
bg: Източник

en: Right
bg: Дясно
