Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Price
ca: Preu

en: Both
ca: Ambdós

en: Rows
ca: Files

en: Clone
ca: Clona

en: Template
ca: Plantilla

en: fields
ca: camps

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Source
ca: Font

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Ok
ca: D'acord

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Space
ca: Espai

en: Columns
ca: Columnes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Numbered
ca: Numerat

en: Places
ca: Llocs

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
