Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
