Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: General
gu: સામાન્ય

en: Both
gu: બંને

en: Rows
gu: હરોળો

en: fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: About
gu: વિશે
