Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Price
sl: Cena

en: General
sl: Splošno

en: Rows
sl: Vrste

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
