Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Price
el: Tιμή

en: General
el: Γενικά

en: Both
el: Και τα δύο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: fields
el: πεδία

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Source
el: Πηγή

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Ok
el: Eντάξει

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Space
el: Διάστημα

en: Euro
el: Ευρώ

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
