Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Price
gl: Prezo

en: General
gl: Xeral

en: Both
gl: Ambos

en: Rows
gl: Filas

en: Clone
gl: Clonar

en: Template
gl: Modelo

en: fields
gl: campos

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Source
gl: Orixe

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Ok
gl: Correcto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Space
gl: Espazo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
