Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: General
ka: ზოგადი

en: Both
ka: ორივე

en: fields
ka: ველები

en: Source
ka: წყარო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
