Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
