Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Price
lv: Cena

en: General
lv: Galvenie

en: Both
lv: Abi

en: Rows
lv: Rindas

en: Clone
lv: Klonēt

en: fields
lv: lauki

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Ok
lv: Labi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Space
lv: Atstarpe

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
