Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
