Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: About
sq: Informacione
