Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: General
ta: பொது

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Source
ta: மூலம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Ok
ta: சரி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
