Events Seats Field (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Price
th: ราคา

en: General
th: ทั่วไป

en: Rows
th: แถว

en: Clone
th: โคลน

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Euro
th: ยูโร

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
