Evergreen (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: day
lv: diena

en: hour
lv: stunda

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
