Evergreen (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: day
et: päev

en: hour
et: tund

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
