Evergreen (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: seconds
fi: sekuntia

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt
