Evergreen (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: seconds
ro: secunde

en: day
ro: zi

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
