Evergreen (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: ID
vi: Mã

en: hours
vi: giờ

en: second
vi: giây

en: seconds
vi: giây

en: minute
vi: phút

en: minutes
vi: phút

en: day
vi: ngày

en: hour
vi: giờ

en: Changed
vi: Đã thay đổi
