Evergreen Node (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
