Evergreen Node (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: edit
am: አስተካክል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
