Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Page
ast: Páxina
