Evergreen Node (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
