Evergreen Node (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
