Evergreen Node (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
