Evergreen Node (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
