Evergreen Node (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: @entity types
hu: @entity típusok
