Evergreen Node (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
