Evergreen Node (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: edit
se: rievdda

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
