Evergreen Node (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: edit
sk: upraviť

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @entity types
sk: Typy @entity
