Evergreen Node (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: @entity types
sv: Typer för @entity
