Evergreen Node (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: @entity types
uk: Типи @entity
