Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
