Evergreen Node (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
