Evergreen Node (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: edit
bs: izmijeni

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
