Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Page
ca: Pàgina

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: @entity types
ca: tipus d'@entity
