Evergreen Node (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: @entity types
da: @entity-typer
