Evergreen Node (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Expiration status
de: Ablaufstatus

en: Asc
de: Aufsteigend

en: @entity types
de: @entity-Typen
