Evergreen Node (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
