Evergreen Node (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Page
fi: Sivu

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: @entity types
fi: @entity tyypit
