Evergreen Node (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Page
fil: Pahina
