Evergreen Node (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Content is expired
fr: Le contenu a expiré

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Expiration status
fr: Statut d’expiration

en: Master
fr: Principal

en: @entity types
fr: Types de @entity
