Evergreen Node (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
