Evergreen Node (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Page
km: ទំព័រ
